
Nr. 82 in Kinderboeken
The Secret Commonwealth
- 656
- Pagina’s
- ongeveer 12 u
- Leestijd
Partnerlink: een aankoop via deze link steunt BookRank, de prijs blijft gelijk.
Over het boek
The Secret Commonwealth is a 2019 fantasy novel by Philip Pullman, the second volume of his trilogy The Book of Dust. The story is set twenty years or so after the events of La Belle Sauvage and ten years after the conclusion of the His Dark Materials trilogy. Lyra Silvertongue is now an adult.
Leesvolgorde · The Book of Dust
- La Belle SauvageBegin hier
8,18,1 / 10 - The Secret CommonwealthDit boek
7,97,9 / 10
Waar de score vandaan komt
De bronnen komen gemiddeld uit op 7,8 over 243 beoordelingen — nog niet veel, dus de stem van de lezers weegt voor 57% mee en de rest trekt richting het Kinderboeken-gemiddelde van 8,0. Zo komt 7,9 tot stand.
| Bron | Gemiddelde | Beoordelingen | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Open Library | 8,0 | 6 | 3% |
| Hardcover | 7,8 | 237 | 98% |
Stemmen van lezers
De populairste recensies op Hardcover (met naamsvermelding van de auteurs).
“This book did not live up to my expectations as was the case for a lot of readers. However, the first 100-150 pages are really well written. The 20-year-old Lyra was interesting; after the first trilogy she is depressed, she misses her past and has never fixed her relationship with Pantalaimon, ruining it further by following some sterile philosophical current. I disagree with the readers who wanted the same Lyra from the first trilogy, I felt this was a more creative and natural continuation …”
“Of course, the good people are completely 100% good and the evil people are 100% evil. Only Lyra gets to be complicated. Of course everyone has devious masterly plans that never hit a hitch. But, who cares! It's such a great story. I'm just going to stare at the library till book 3 comes out...”
Veelgestelde vragen
Hoe wordt The Secret Commonwealth beoordeeld?
7,9 van 10, op basis van 243 lezersbeoordelingen uit 2 onafhankelijke bronnen.
Is The Secret Commonwealth de moeite waard?
Lezers geven 7,9/10 op basis van 243 beoordelingen, vóór 39 % van de plank Kinderboeken.
Hoe lang doe je over “The Secret Commonwealth”?
Ongeveer 12 uur in een gemiddeld tempo — 656 bladzijden.
Waar staat The Secret Commonwealth in de ranglijst?
Op plaats 82 in Kinderboeken in de huidige momentopname.
Het hoeveelste deel van de reeks is The Secret Commonwealth?
Deel 2 van 2 van The Book of Dust. De volledige leesvolgorde staat bovenaan bij de titel.
Voor welke leeftijd is The Secret Commonwealth?
The Secret Commonwealth staat in onze bronnen op de plank „Kinderen”, wat gewoonlijk ongeveer 5–10 jaar betekent. Dit is een aanwijzing op basis van de categorie van het boek, geen leeftijdsaanduiding van de uitgever. Het telt 656 pagina’s — langer dan 72% van de gerangschikte boeken in Kinderboeken.
Als dit je beviel
Dezelfde plank — Kinderboeken — en een score van 7,9, het dichtst bij dit boek.





