Auteur

Olivie Blake

Olivie Blake — één titel in de ranglijsten.

Gerangschikte titels
1 boek
Gemiddelde score
7,2
Totaal beoordelingen
595
Eerste uitgave
2020

Partnerlink: een aankoop via deze link steunt BookRank, de prijs blijft gelijk.

Boeken van Olivie Blake

  1. The Atlas Six
    The Atlas SixOlivie Blake · 2020 Fantasy595 beoordelingen
    7,27,2 / 10

Andere boeken van Olivie Blake

Titels die we kennen maar niet beoordelen — te weinig lezersbeoordelingen, of onze bronnen zijn het niet eens over de categorie.

  • The Atlas Paradox
  • Masters of Death SIGNED A Novel
  • The Atlas Complex
  • Girl Dinner
  • Sacred Hospitality

Auteurs zoals Olivie Blake

Dezelfde plank, en de lezersscores die het dichtst bij die van Olivie Blake liggen.

Badge voor auteurs en uitgevers

Plak het op je site. De badge linkt terug naar deze pagina.

Olivie Blake op BookRank

Vragen over Olivie Blake

Hoeveel boeken van Olivie Blake staan hier in de ranglijst?

1 boek, gescoord uit 595 lezersbeoordelingen.

Wat is het beste boek van Olivie Blake?

“The Atlas Six” (2020) staat bovenaan met 7,2/10 — het gemiddelde van alle gevonden beoordelingen.

Waarmee begin je bij Olivie Blake?

Met “The Atlas Six”, het best beoordeelde boek van deze auteur in de catalogus.

Welke boeken lijken op die van Olivie Blake?

Van dezelfde plank, met de dichtstbijzijnde scores: Charlie Jane Anders, Sarah Penner, Robin Sloan.