This Girl

Nr. 103 in Romantiek

This Girl

Colleen Hoover

Oorspronkelijke taal EN

7,47,4 / 10
Score van 1059 beoordelingenBetrouwbaarheid 24%: zoveel van de score is van de lezers zelf
#103 van 127 in Romantiek voor 19% van de categorie
344
Pagina’s
ongeveer 6 u
Leestijd
  • NYT-bestseller · 1 week op de lijst, hoogste notering nr. 10
Koop het boekBekijk de ranglijst

Partnerlink: een aankoop via deze link steunt BookRank, de prijs blijft gelijk.

Over het boek

From the New York Times bestselling author of It Ends With Us, Colleen Hoover’s bestselling Slammed series comes to its gripping conclusion. There are two sides to every love story. Now hear Will’s. Layken and Will’s love has managed to withstand the toughest of circumstances, and the young lovers, now married, are beginning to feel safe and secure in their union. As much as Layken relishes their new life together, she finds herself wanting to know everything there is to know about her husband, even though Will makes it clear he prefers to keep the painful memories of the past where they belong. Still, he can’t resist his wife’s pleas, and so he begins to untangle his side of the story, revealing for the first time his most intimate feelings and thoughts, retelling both the good and bad moments, and sharing a few shocking confessions of his own from the time when they first met. In This Girl, Will tells the story of their complicated relationship from his point of view. Their future rests on how well they deal with the past in this final instalment of the beloved Slammed series.

Waar de score vandaan komt

De bronnen komen gemiddeld uit op 6,9 over 59 beoordelingen — nog niet veel, dus de stem van de lezers weegt voor 24% mee en de rest trekt richting het Romantiek-gemiddelde van 7,6. Zo komt 7,4 tot stand.

BronGemiddeldeBeoordelingenGewicht
Hardcover6,959 100%

Veelgestelde vragen

Hoe wordt This Girl beoordeeld?

7,4 van 10, op basis van 59 lezersbeoordelingen uit 1 onafhankelijke bronnen.

Is This Girl de moeite waard?

Lezers geven 7,4/10 op basis van 59 beoordelingen, vóór 19 % van de plank Romantiek.

Hoe lang doe je over “This Girl”?

Ongeveer 6 uur in een gemiddeld tempo — 344 bladzijden.

Waar staat This Girl in de ranglijst?

Op plaats 103 in Romantiek in de huidige momentopname.

Was This Girl een bestseller?

Ja — 1 weken op de lijst van The New York Times, met als hoogste notering nr. 10. Verkoopcijfers tonen we, maar ze tellen nooit mee in de score.

Hoe lang is This Girl?

Het telt 344 pagina’s — korter dan 74% van de gerangschikte boeken in Romantiek.

Als dit je beviel

Dezelfde plank — Romantiek — met scores tussen 7,4 en 7,5, het dichtst bij dit boek.