Remarkably Bright Creatures

Nr. 13 in Hedendaagse fictie

Remarkably Bright Creatures

Shelby Van Pelt

Oorspronkelijke taal EN

8,28,2 / 10
Score van 101.144 beoordelingenBetrouwbaarheid 86%: zoveel van de score is van de lezers zelf
#13 van 55 in Hedendaagse fictie voor 78% van de categorie
512
Pagina’s
ongeveer 9 u
Leestijd
  • NYT-bestseller · 27 weken op de lijst, hoogste notering nr. 4
Koop het boekBekijk de ranglijst

Partnerlink: een aankoop via deze link steunt BookRank, de prijs blijft gelijk.

Over het boek

Remarkably Bright Creatures is a novel by American author Shelby Van Pelt. It was published in May 2022 by Ecco Press. It has been on the New York Times hardcover fiction best-seller list multiple times.

Waar de score vandaan komt

De bronnen komen gemiddeld uit op 8,3 over 1.144 beoordelingen. Met zoveel beoordelingen weegt de stem van de lezers voor 86% mee en blijft de score op 8,2 — het Hedendaagse fictie-gemiddelde van 7,9 verschuift hem nauwelijks.

BronGemiddeldeBeoordelingenGewicht
Open Library7,619 2%
Hardcover8,31,1K 98%

Stemmen van lezers

De populairste recensies op Hardcover (met naamsvermelding van de auteurs).

  • “Audible listen Micheal Urie has the perfect voice for Marcellus. These were my favourite sections of the story”

    ★ 4/5hebawom op Hardcover

Veelgestelde vragen

Hoe wordt Remarkably Bright Creatures beoordeeld?

8,2 van 10, op basis van 1.144 lezersbeoordelingen uit 2 onafhankelijke bronnen.

Is Remarkably Bright Creatures de moeite waard?

Lezers geven 8,2/10 op basis van 1.144 beoordelingen, vóór 78 % van de plank Hedendaagse fictie.

Hoe lang doe je over “Remarkably Bright Creatures”?

Ongeveer 9 uur in een gemiddeld tempo — 512 bladzijden.

Waar staat Remarkably Bright Creatures in de ranglijst?

Op plaats 13 in Hedendaagse fictie in de huidige momentopname.

Was Remarkably Bright Creatures een bestseller?

Ja — 27 weken op de lijst van The New York Times, met als hoogste notering nr. 4. Verkoopcijfers tonen we, maar ze tellen nooit mee in de score.

Hoe lang is Remarkably Bright Creatures?

Het telt 512 pagina’s — langer dan 72% van de gerangschikte boeken in Hedendaagse fictie.

Als dit je beviel

Dezelfde plank — Hedendaagse fictie — met scores tussen 8,2 en 8,3, het dichtst bij dit boek.