Автор
Wallace Stegner
Wallace Stegner — одна книга в рейтингах.
- У рейтингу
- 1 книга
- Середній бал
- 8,1
- Усього оцінок
- 61
- Перше видання
- 1971
Партнерське посилання: купівля через нього підтримує BookRank без додаткових витрат для вас.
Книги — Wallace Stegner
Інші книжки — Wallace Stegner
Назви, які ми знаємо, але не оцінюємо: замало читацьких оцінок або наші джерела не збігаються щодо категорії.
- Great American Short Stories1957
- The women on the wall1950
- The Big Rock Candy Mountain1943
Автори, схожі на Wallace Stegner
Та сама полиця та оцінки читачів, найближчі до оцінок Wallace Stegner.
Значок для авторів і видавців
Вставте на свій сайт. Значок веде назад на цю сторінку.
Питання про автора — Wallace Stegner
Wallace Stegner — скільки книжок у рейтингу?
1 книжка, оцінена на основі 61 читацьких оцінок.
Wallace Stegner — яка книжка найкраща?
«Angle of Repose» (1971) має найвищий бал: 8,1/10 — це середнє з усіх знайдених оцінок.
Wallace Stegner — з якої книжки почати?
З «Angle of Repose» — найвище оціненої книжки цього автора в каталозі.
Які книги схожі на книги Wallace Stegner?
З тієї самої полиці, з найближчими оцінками читачів: Norman Maclean, Aaron Sorkin, Alice Walker.






