Автор
Sable Sorensen
Sable Sorensen — одна книга в рейтингах.
- У рейтингу
- 1 книга
- Середній бал
- 8,0
- Усього оцінок
- 54
- Перше видання
- 2026
Партнерське посилання: купівля через нього підтримує BookRank без додаткових витрат для вас.
Книги — Sable Sorensen
Автори, схожі на Sable Sorensen
Та сама полиця та оцінки читачів, найближчі до оцінок Sable Sorensen.
Значок для авторів і видавців
Вставте на свій сайт. Значок веде назад на цю сторінку.
Питання про автора — Sable Sorensen
Sable Sorensen — скільки книжок у рейтингу?
1 книжка, оцінена на основі 54 читацьких оцінок.
Sable Sorensen — яка книжка найкраща?
«Fury Bound» (2026) має найвищий бал: 8,0/10 — це середнє з усіх знайдених оцінок.
Sable Sorensen — з якої книжки почати?
З «Fury Bound» — найвище оціненої книжки цього автора в каталозі.
Які книги схожі на книги Sable Sorensen?
З тієї самої полиці, з найближчими оцінками читачів: T. Kingfisher, Tasha Suri, Adrian Tchaikovsky.






