Doktor Sen

nr 23 w kategorii Horror

Doktor Sen

Stephen King

Pierwsze wydanie 2013Język oryginału EN

7,97,9 / 10
Wynik na 10738 ocenPewność 80%: tyle wyniku pochodzi od czytelników
#23 z 155 w kategorii Horror wyprzedza 86% tytułów
517
Stron
ok. 9 godz.
Czas czytania
  • Bestseller NYT · 17 tygodni na liście, najwyżej 1. miejsce
  • Bram Stoker Award for Novel
Kup książkęZobacz ranking

Link partnerski: kupując przez niego, wspierasz BookRank. Cena się nie zmienia.

O książce

Doktor Sen – powieść Stephena Kinga z 2013 roku. Kontynuacja horroru Lśnienie z 1977 roku.

Opis: Wikipedia, licencja CC BY-SA 4.0

Skąd bierze się wynik

Średnia ze źródeł to 8,0 z 738 ocen. Przy takiej liczbie głos czytelników waży 80% i wynik zostaje na 7,9 — średnia kategorii Horror (7,5) prawie nim nie rusza.

ŹródłoŚredniaOcenWaga
Open Library8,447 6%
Google Books10,05 1%
Hardcover8,0686 93%

Głosy czytelników

Najbardziej lubiane recenzje z Hardcover (CC BY autorzy).

  • “yes, i loved this book. yes, it's probably one of my stephen king's favorites along with it. yes, i love dan torrance and abra stone with all my heart and might. having said that, jesus christ, this is endless. i clearly took a long time to finish it; i was very disinterested in reading by the end of last year/january of this year, so when i picked this up last week i was ready to get it over with. and it kept going. and going and going and going. it felt longer than it, and that's saying something. anyway, that's why it's a 4/5 rather than a 5/5.”

    ★ 4/5anon na Hardcover

Najczęstsze pytania

Jaką ocenę ma książka Doktor Sen?

7,9 na 10, z 738 ocen czytelników w 3 niezależnych źródłach.

Czy warto przeczytać Doktor Sen?

Czytelnicy dają 7,9/10 z 738 ocen, co stawia tę książkę wyżej niż 86 % tytułów z półki Horror.

Ile czasu zajmuje przeczytanie „Doktor Sen”?

Około 9 godzin w przeciętnym tempie — 517 stron.

Które miejsce zajmuje książka Doktor Sen?

23. w kategorii Horror w bieżącej migawce danych.

Czy książka Doktor Sen była bestsellerem?

Tak — 17 tygodni na liście „New York Timesa”, najwyżej na 1. miejscu. Sprzedaż pokazujemy, ale nie wchodzi do wyniku.

Ile stron ma Doktor Sen?

Ma 517 stron — więcej niż 77% książek z rankingu w kategorii Horror.

Jeśli to Ci się podobało

Ta sama półka — Horror — i wynik między 7,9 a 8,0, najbliżej tej książki.